Oda Tarihçesi

ODAMIZIN KURULUŞU

01.05.1987 tarihinde geçici yönetim kurulu Süleyman KOLOGLU, Doğan KUŞMAN, Kemal GÜRSEL, Erdoğan ERLER, M.Orhan METE tarafından oluşturulmuş, Başkanlığa Süleyman KOLOGLU seçilmiştir.

6-7 Haziran 1987 tarihinde Genel Kurul ve seçimlerin yapılmasına karar verilmiş ve anılan tarihlerde Genel Kurul ve seçimler yapılmıştır.

1.Dönem Seçimleri Sonucu (10.06.1987)

Süleyman KOLOGLU, Hamdi EROL, Kemal GÜRSEL, Erdoğan ERLER ve A.Necip HATIPOĞLU seçilmişler, başkanlığa Süleyman KOLOGLU seçilmiştir.

2. Dönem Seçimleri Sonucu (11.04.1990)

I. Okyar GERELI, Bilge ÖNCEL, Kemal GÜRSEL, Aytekin ATASAGUN ve Munise CANER seçilmişler, başkanlığa I. Okyar GERELI seçilmiştir.

3. Dönem Seçim Sonuçları (27.04.1992)
A. Hamdi EROL, Nail KARAKAIA, Salih GÜNDOĞDU, Hilmi GÜNGÖR ve Nevin Güner KARADAĞ seçilmişler, başkanlığa A. Hamdi EROL seçilmiştir.

4. Dönem Seçim Sonuçları (13.04.1994)

Bilge ÖNCEL, Mehmet ESKICIOĞLU, Necdet AVCI, I. Selim AKSOI ve Dilşen BILGIN seçilmişler, başkanlığa Bilge ÖNCEL seçilmiştir.

5. Dönem Seçim Sonuçları (18.04.1996)

Mehmet ESKICIOĞLU, Ünal KACAR, şeref AKŞIT, Sevgi KAŞLI ve Zehra SARIKAIA seçilmişler, başkanlığa Mehmet ESKICIOĞLU seçilmiştir.

6. Dönem Seçim Sonuçları (29.04.1998)

Mehmet ESKICIOĞLU , Mehmet B. ILKMEN, Kazım MÜFTÜLER, Mehmet BÖBECI, Hüsrev SATı seçilmişler, başkanlığa Mehmet ESKICIOĞLU seçilmiştir.

7. Dönem Seçim Sonuçları (12.04.2000)

Salih GÜNDOĞDU, Mesut GÜNDÜZ, Mehmet BÖBECI, İlker ÖZKAN ve Filiz PAK seçilmişler, başkanlığa Salih GÜNDOĞDU seçilmiştir.

8. Dönem Seçim Sonuçları (10.04.2002)

Mehmet B. İLKİMEN, Filiz PAK, Metin HADIMLI, Asuman BARDAN, Oğuz Miraç SÖNMEZ seçilmişler, başkanlığa Mehmet B. ILKMEN seçilmiştir.

9. Dönem Seçim Sonuçları (14.04.2004)

Mehmet B. ILKİMEN, Irfan KARABABA, Metin HADIMLI, Devrim SAĞLAM, Oğuz Miraç SÖNMEZ seçilmişler, aynı gün Oğuz Miraç SÖNMEZ istifa etmiş, yedek listede 1. sıradan İlker ÖZKAN seçilmiş, başkanlığa Mehmet B. İLİKMEN seçilmiştir.

10. Dönem Seçim Sonuçları (14.04.2006)

Metin HADIMLI, Irfan KARABABA, İlker ÖZKAN, M.Rıza SOYTEKİN, Belgin ÖZÜNAL seçilmişler, başkanlığa Metin HADIMLI seçilmiştir.

11. Dönem Seçim Sonuçları (14.04.2008)

Irfan KARABABA, Asuman BARDAN, Erol ÇALHAN,Tuba (Erdoğan) HELVACI, Ahmet TUNCER seçilmişler, başkanlığa İrfan KARABABA seçilmiştir.

12. Dönem Seçim Sonuçları (18.04.2010)

Irfan KARABABA, Fethi BAYAR, Gülbin AKINCI ,Serdar SERBEST , Musa AKYOL seçilmişler, başkanlığa İrfan KARABABA seçilmiştir.

13. Dönem Seçim Sonuçları (18.04.2012)

Irfan KARABABA, Çağrı ÖNCEL, Hamdi Alp BULGUR, Musa AKYOL, Funda KULAKLI DAYAN seçilmişler, başkanlığa İrfan KARABABA seçilmiştir.

14. Dönem Seçim Sonuçları (20.04.2014)

Musa AKYOL, Özgür GÜRSEL, Gülbin AKINCI ,İsmail Akın AKMAN, Çağrı ÖNCEL, seçilmişler, başkanlığa Musa AKYOL seçilmiştir.

15. Dönem Seçim Sonuçları (09.04.2016)

Musa AKYOL, Özgür GÜRSEL, Gülbin AKINCI ,Esra ÇELİKBİLEK, Ali ÇOMUT, seçilmişler, başkanlığa Musa AKYOL seçilmiştir.

yükleniyor..